Pomůžeme Vám najít řešení


Pomůžeme Vám najít řešení

stručný přehled našich služeb

Na tomto místě většina firem uvádí vyčerpávající přehled svých služeb. My Vás však seznámíme pouze se základní nabídkou. Dobře víme, že Váš čas je důležitý a detaily je třeba vždy dohodnout osobně.

Webdesign

Vytvoříme Vám moderní a originální webové stránky. Zajistíme všechny potřebné práce. Pomůžeme Vám si ujasnit, co od svých stránek očekáváte a tuto představu převedeme do návrhu a grafického zpracování. Po realizaci a uvedení do provozu Vám budeme poskytovat poradenství a servis.

Internetový marketing

Na základě oboru Vašeho podnikání, možností a potřeb, pro Vás zajistíme prezentaci Vašich služeb a produktů v rámci vybraných marketingových nástrojů. Máme zkušenosti s vedením PPC kampaní (Sklik, AdWords), optimalizací pro vyhledávače (SEO), propagací na Facebooku a komunikací na sociálních sítích.

Poradenství

Pomocí různých nástrojů (Google Analytics, Socialbakers ...) dokážeme zanalyzovat efektivitu prostředků vynaložených na propagaci a sestavit doporučení vedoucí k vyšší efektivitě. Stejně tak Vám pomůžeme zanalyzovat Váš web a odhalit jeho slabiny, které mohou odradit potenciální zákazníky.

A kolik to stojí?

Konkrétní cenu Vám dokážeme nabídnout na základě konkrétní poptávky.